bez komentarzy
wtorek, 08 kwietnia 2008
Drugim finalistą PLS został Wkręt-Met Częstochowa, wygrywając ostatni mecz z Jastrzębiem zdecydowanie. W zagrywce "rządził" wczoraj Szczerbaniuk, zaliczając kilka serwisowych asów!

Zatem w rundzie play-off potwierdziła się dominacja Skry i AZSu z sezonu zasadniczego.
Trudno teraz prorokować, kto zdobędzie mistrzostwo.

Wygrać 3 mecze z Bełchatowem nie jest prosto, ale jeśli komuś może się to udać, to właśnie Częstochowie.
09:49, sgk , sport
Link
sobota, 05 kwietnia 2008
Skra wygrała dziś z Olsztynem 3:0 i skończyła półfinałową rywalizację. Mimo, że kibicowałem AZSowi to powiem, że sami sobie winni - za dużo własnych błędów jak na tę fazę rozgrywek.

A w poniedziałek znany będzie drugi półfinalista, bo w rywalizacji AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel potrzebny jest piąty - decydujący mecz. Trudno mi tu się określić, ale to Częstochowa w przekroju całego sezonu robiła lepsze wrażenie, choć Jastrzębianie w finale też nie będą niespodzianką.

A tymczasem o Puchar Polski grają sobie panie.
00:16, sgk , sport
Link
wtorek, 01 kwietnia 2008
Szczerze pośmiałem się z tego gościa w "Milionerach", trochę łebskiego, trochę jakby nieporadnego i wyrwanego spod pantofla Weroniki (żony?).
Świetnie zgrał się z Urbańskim i publicznością i stąd tyle śmiechu :)
Najlepsze jest to, że prawie cały czas zachowywał powagę.

via wykop
23:29, sgk , humor
Link
sobota, 29 marca 2008
komentarz do Czy Wlazły robi postępy?

Problemem Wlazłego jest moim zdaniem to, że jest mu dobrze w Skrze. Stanowiąc o jej sile (co udowodnił dziś w półfinale) ma pozycję niekwestionowaną i nie musi specjalnie o nią walczyć. Brak presji walki o pierwszy skład (przy jego ogromnym talencie) sprawia niejako samoczynnie, że jego rozwój nie jest jakiś zauważalny. Po prostu to co ma i tyle ile robi wystarczy, żeby się w Skrze i PLSie wyróżniać.

Przechodząc do Włoch straciłby pewnie status gwiazdy klubu - musiałby walczyć o niego w międzynarodowym środowisku (zakładam, że trafiłby do dobrego klubu). Nie wiadomo też, czy byłby w stanie poświęcić się na "terminowanie" jak to robi w Piacenzie Marcel Gromadowski, grając przez pewien czas drugie skrzypce z ławki.

A zawirowania wokół zdrowia Mariusza i różne perypetie w reprezentacji wywołują zapewne u działaczy klubów ligi włoskiej zastanowienie nad ściąganiem go do siebie.
Nie jestem w stanie przewidzieć jak się potoczą jego losy, ale obawiam się, że takie przywiązanie do Skry i PLSu jest dość krótkowzrocznym działaniem...

A w kwestii siły ognia Skry to zgadzam się z opinią trenera Alekno. Brakuje klasowego przyjmującego z mocnym atakiem, czym wyróżniają się kluby z czołówki rozgrywek Ligi Mistrzów. Michał Bąkiewicz natomiast byłby świetnym libero, z doskonałym przyjęciem i wyczuciem w obronie.

Ale na razie Skra ma to co ma i przy takiej grze jak dziś w setach 3/4 jest w stanie powalczyć o zwycięstwo z Sisleyem.
22:23, sgk , moje komentarze
Link
Skra przespała dziś dwa pierwsze sety i początek tie-breaka. O ile obudzenie się w setach 3 i 4 przyniosło wygraną, to w piątym secie już trochę punktów zabrakło do wygranej.

W efekcie jutro mecz o brąz z Sisleyem Treviso.
A w finale stawiam na klub z Piacenzy.
21:54, sgk , sport
Link
s.z.y.m.o.n właśnie opublikował nową wersję bardzo użytecznego skryptu, który sam wypełnia dane w formularzu komentowania (po nowemu) na blox.pl.
Skrypt na pewno działa w Firefoksie z zainstalowanym rozszerzeniem Greasemonkey. Powinien też działać we Flocku, Operze i jakimś sposobem w IE.

Ponadto można już wstawiać ładnie sformatowane linki w treści komentarzy, co mnie bardzo cieszy :)
00:02, sgk , internet
Link
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31