bez komentarzy
wtorek, 08 kwietnia 2008
Drugim finalistą PLS został Wkręt-Met Częstochowa, wygrywając ostatni mecz z Jastrzębiem zdecydowanie. W zagrywce "rządził" wczoraj Szczerbaniuk, zaliczając kilka serwisowych asów!

Zatem w rundzie play-off potwierdziła się dominacja Skry i AZSu z sezonu zasadniczego.
Trudno teraz prorokować, kto zdobędzie mistrzostwo.

Wygrać 3 mecze z Bełchatowem nie jest prosto, ale jeśli komuś może się to udać, to właśnie Częstochowie.
09:49, sgk , sport
Link
sobota, 05 kwietnia 2008
Skra wygrała dziś z Olsztynem 3:0 i skończyła półfinałową rywalizację. Mimo, że kibicowałem AZSowi to powiem, że sami sobie winni - za dużo własnych błędów jak na tę fazę rozgrywek.

A w poniedziałek znany będzie drugi półfinalista, bo w rywalizacji AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel potrzebny jest piąty - decydujący mecz. Trudno mi tu się określić, ale to Częstochowa w przekroju całego sezonu robiła lepsze wrażenie, choć Jastrzębianie w finale też nie będą niespodzianką.

A tymczasem o Puchar Polski grają sobie panie.
00:16, sgk , sport
Link
wtorek, 01 kwietnia 2008
Szczerze pośmiałem się z tego gościa w "Milionerach", trochę łebskiego, trochę jakby nieporadnego i wyrwanego spod pantofla Weroniki (żony?).
Świetnie zgrał się z Urbańskim i publicznością i stąd tyle śmiechu :)
Najlepsze jest to, że prawie cały czas zachowywał powagę.